ЗБАНАЦЬКА О. М. РОЗВИТОК ІНФОРМАЦІЙНО-ПОШУКОВИХ МОВ У ПОШУКОВИХ СИСТЕМАХ БІБЛІОТЕК І АРХІВІВ: МОНОГРАФІЯ. ПОКАЖЧИК ЗМІСТУЗБАНАЦЬКА О. М., «РОЗВИТОК ІНФОРМАЦІЙНО-ПОШУКОВИХ МОВ У ПОШУКОВИХ СИСТЕМАХ БІБЛІ- ОТЕК І АРХІВІВ», МОНОГРАФІЯ.

  • Tetiana R. Dmytrenko Київський університет імені Бориса Грінченка

Анотація

У монографії представлено результати комплексного дослідження розвитку інформаційно-пошукових мов у бібліотеках і архівах як обов’язкового компонента інформаційно-пошукових систем та посередника у здійсненні комунікаційного процесу. Інформаційно-пошукові мови розглядаються через призму становлення довідково-пошукового апарату бібліотек та довідкового апарату архівів. Представлено класифікацію інформаційно-пошукових мов та виявлено їхні особливості на різних етапах становлення бібліотечної та архівної справи.Для дослідників у галузі бібліотекознавства, архівознавства, соціальних комунікацій та суміжних галузей знань, викладачів, аспірантів і студентів вищих навчальних закладів, працівників бібліотек і архівів тощо.

DOI: https://doi.org/10.28925/2524-2644.2018.5.5

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Біографія автора

Tetiana R. Dmytrenko, Київський університет імені Бориса Грінченка

лаборант кафедри бібліотекознавства та інформології, Інститут журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка

Посилання

Zbanatska, O. M. (2017), Development of Retrieval Languages in the Search Systems of Libraries and Archives: a Monograph, the Ministry of Culture of Ukraine, the National Academy of Senior Executives of Culture and Arts, Yaroslav the Wise National Library of Ukraine, NAKKKiM, Kyiv, 354 p.


Переглядів анотації: 261
Завантажень PDF: 159
Опубліковано
2019-02-15
Як цитувати
Dmytrenko, T. R. (2019). ЗБАНАЦЬКА О. М. РОЗВИТОК ІНФОРМАЦІЙНО-ПОШУКОВИХ МОВ У ПОШУКОВИХ СИСТЕМАХ БІБЛІОТЕК І АРХІВІВ: МОНОГРАФІЯ. ПОКАЖЧИК ЗМІСТУЗБАНАЦЬКА О. М., «РОЗВИТОК ІНФОРМАЦІЙНО-ПОШУКОВИХ МОВ У ПОШУКОВИХ СИСТЕМАХ БІБЛІ- ОТЕК І АРХІВІВ», МОНОГРАФІЯ. Інтегровані комунікації, (5). вилучено із https://intcom.kubg.edu.ua/index.php/journal/article/view/106
Розділ
Рецензії, відгуки, покажчики змістів