НАУКОВА ТА ПРОЄКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ КАФЕДРИ ВИДАВНИЧОЇ СПРАВИ ІНСТИТУТУ ЖУРНАЛІСТИКИ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА (ВСЕУКРАЇНСЬКІ ТА МІЖНАРОДНІ ПРОЄКТИ, СТАЖУВАННЯ)

  • Ніна Вернигора
  • Сергій Хомінський

Анотація

У статті досліджується історія розвитку наукового та проєктного напрямів у діяльності кафедри видавничої справи Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка протягом 2016–2021 років. Проаналізовано участь викладачів і студентів кафедри у міжнародних програмах академічної мобільності та в міжнародних науково-дослідних проєктах. Зібрано й структуровано інформацію щодо розробки та подання заявок на одержання грантів, зокрема й тих, які здобули перемоги. Досліджено історію наукових публікацій викладачів кафедри, зокрема тих, які вийшли у виданнях, що індексуються в наукометричних базах даних “Scopus” та “Web of Science”. Узагальнено дані щодо участі викладачів і студентів кафедри у всеукраїнських та міжнародних науково-практичних конференціях. Окреслено подальші перспективи наукової та проєктної діяльності кафедри.


Ключові слова: кафедра видавничої справи Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка, наукова діяльність, проєктна діяльність, академічна мобільність, конференції, стажування, публікації у “Scopus” та “Web of Science”

Завантаження

Дані завантаження ще не доступні.

Переглядів анотації: 23
Завантажень PDF: 17
Опубліковано
2023-03-03
Як цитувати
Вернигора, Н., & Хомінський, С. (2023). НАУКОВА ТА ПРОЄКТНА ДІЯЛЬНІСТЬ КАФЕДРИ ВИДАВНИЧОЇ СПРАВИ ІНСТИТУТУ ЖУРНАЛІСТИКИ КИЇВСЬКОГО УНІВЕРСИТЕТУ ІМЕНІ БОРИСА ГРІНЧЕНКА (ВСЕУКРАЇНСЬКІ ТА МІЖНАРОДНІ ПРОЄКТИ, СТАЖУВАННЯ). Інтегровані комунікації, (2 (12), 26-30. вилучено із https://intcom.kubg.edu.ua/index.php/journal/article/view/200
Розділ
Видавнича справа та редагування