Архіви

2017

Обкладинка

№ 3 (2017): Інтегровані комунікації

«Інтегровані комунікації» – науковий журнал Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

Рубрики видання №3 (2017): «Реклама і зв’язки з громадськістю», «Видавнича справа та редагування», «Теорія і практика журналістики», «Термінологічна консультація», «Рецензії, відгуки, покажчики змісту», «Наукові розвідки студентів», «Науково-практична діяльність Інституту журналістики». 


2016

Обкладинка

№ 1 (2016): Інтегровані комунікації

«Інтегровані комунікації» – новостворений науковий журнал Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка (свідоцтво про державну реєстрацію: КВ № 21991_11891Р від 31. 03. 2016 р.). У журналі публікуються оригінальні завершені статті та наукові повідомлення з досліджень у галузі журналістики, теорії та історії соціальних комунікацій, прикладних соціальнокомунікаційних технологій, реклами та зв’язків з
громадськістю, видавничої справи та редагування, книгознавства, бібліотекознавства, бібліографознавства, документознавства, архівознавства.

Рубрики видання №1 (2016): «Реклама і зв’язки з громадськістю», «Видавнича справа та редагування», «Книгознавство, бібліотекознавство і бібліографія», «Рецензії, відгуки, покажчики змістів», «Наукові розвідки студентів», «Науково-практична діяльність кафедри».

№ 2 (2016): Інтегровані комунікації

«Інтегровані комунікації» – новостворений науковий журнал Інституту журналістики Київського університету імені Бориса Грінченка.

У журналі публікуються оригінальні завершені статті та наукові повідомлення з досліджень у галузі журналістики, теорії та історії соціальних комунікацій, прикладних соціальнокомунікаційних технологій, реклами та зв’язків з громадськістю, видавничої справи та редагування, книгознавства, бібліотекознавства, бібліографознавства, документознавства, архівознавства.

Для науковців, студентів і фахівців соціальнокомунікаційної галузі.


1 - 3 з 3 результатів